טיפולים

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי פותח במאה ה-19 עי פרופסור לרפואה שוודי בשם פֶּר הנדרקי לינג, וזאת בכדי להביא לריפוי בעזרת שיפור זרימת הדם והלימפה. העיסוי שוודי כפי שפיתח לינג מתבצע בחמישה שלבים: 
1. ליטוף – העברת ידו של המטפל על האזור המטופל בתנועות עדינות.
2. עיסוי עמוק – שפשוטו כמשמעו הינו עיסוי עמוק. בעזרת הפעלת לחץ של כף היד על השרירים. 
3. חיכוך – החיכוך ב-עיסוי שוודי מטרתו להביא לחימום הרקמות. 
4. תפיחות קצביות – תפיחות קטנות על גב המטופל והשכמות שלו. 
5. לחיצות – הפעלת לחץ ישירות על השריר בעזרת האגודל ובאזורים לצד עמוד השדרה. ופעולת הרטט שהינה, תנועות מהירות של הידיים במטרה לחמם ולשחרר את השריר בתום הטיפול.
התפתחות העיסוי השוודי  במהלך השנים ה-עיסוי השוודי עבר מספר שינויים, ושולבו בו מספר טכניקות דומות מהעיסוי ההולנדי, ועל כן העיסוי מוכר כיום גם כעיסוי אירופאי או עיסוי קלאסי. המטפלים טוענים, כי בנוסף ליתרונות הפסיכולוגיים של ה-עיסוי שוודי, שהרי הוא מבוצע לרוב עי שמנים ארומאטיים העוזרים למטופל להגיע לרגיעה מנטאלית, העיסוי עצמו תורם לכלל מערכות הגוף, החל מריפיון  השרירים, ועד לכדי שיפור מחזור הדם, טיפול בכאבי ראש, זרוז חילוף החומרים בגוף ועוד.   
הטיפול 45 ד'  (אפשר גם טיפול ארוך יותר)
המחיר: 240 שח

עיסוי ראש צוואר

טיפול ספא לשחרור ממוקד. 
מסאז' המתמקד באזור הקרקפת והצוואר, משלב טכניקות לחיצות 
ומתיחה של האזור, לשחרור הנקודות הקריטיות בחצי הגוף העליון. לא לוותר!
מחיר: 150 ₪ (25 דקות)

עיסוי אירוודה

טיפול הודי מסורתי נפלא ליצירת תחושת שלווה פנימית ורוגע.
שיטת ריפוי הודית עתיקה המניחה, כי העור הוא בבואת הפנים של האדם. אם מצבו של העור רע, כך גם מצבה של נפש האדם ולהפך. זהו עיסוי עדין, הנעשה בתנועות מעגליות המרחפות על הגוף כולו באמצעות שמנים נבחרים, הנמשכים על העור, במטרה להחיות את הרקמות ולשחרר מתחים ולחצים. במהלך הטיפול, נמזג שמן חם באופן אחיד וממוקד על העין השלישית (אזור המצח) הידועה כצ'אקרה השישית, אשר עפי תורת האיורוודה אחראית גם על כושר הריכוז שלנו, הראייה העל חושית והאינטואיציה.

פילינג גוף

מה זה פילינג? פילינג, או בעברית תקליף, זוהי פעולה קוסמטית בה מורידים את שכבת העור החיצונית, שמורכבת מתאי עור מתים וצוברים עימם לכלוך, ובכך חושפים את שכבת העור הצעירה. 
חומרים השונים לפילינג: ה-פילינג כטיפול קוסמטי ידוע עוד מימי מצרים העתיקה, הנשים המצריות היו מורחות את הגוף בחומרים רבים: עור בעלי חיים ומלח שמטרתם לספוג את תאי העור המתים, וכן ניתן לראות לאורך כל ההיסטוריה את התפתחות של נושא הפילינג. בתחילת המאה ה-19 החלו לצוץ באירופה ובצפון אמריקה סלוני יופי שהציעו שירותי פילינג שכלל הנראה היה מבוצע בעזרת חומצות טבעיות מוחלשות. כבר בשנות ה-50 של המאה ה-20 רופאים מוסמכים החלו לבצע תקליף בעזרת חומצות מבוססות פנול, וכן בשנות ה-90 של המאה-20 החלו רופאים להשתמש בלייזר בטיפולי פילינג כתחליף לטיפול בחומצות. כיום, ישנם מספר תכשירים קוסמטיים שבעזרתם ניתן לבצע פילינג בבית מבלי ללכת לסלון יופי כבעבר. עם זאת, הרבה אנשים מעדיפים לעשות טיפול פילניג גוף וטיפול פילינג פנים מקיף במכוני יופי או כחלק מחוויות ספא מרגיעה. 
סוגי הפילינג: ישנם מספר סוגים של פילינג. ישנו את הפילינג היום יומי שהוא מתבצע לעיתים קרובות ללא ידיעתו של האדם, לרוב בזמן מקלחת כאשר שוטפים פנים, הפילינג המבוסס על חומרים טבעיים כאשר עיקרו הוא מריחת תכשירים טבעיים כגון גרגירי פילינג העשויים בדרך כלל מגרגירי משמש או גרנולה, ישנו את הפילניג הכימי המבוצע עי" חומצות כימיות המבוססות בעיקר על  חומצת פנול וחומצת אצטט-טרי-כלורית וישנו את ה-פילינג שמתבצע באמצעות לייזר. 
הפילינג הוא טיפול משלים לעיסוי 
משק הטיפול: 25 דקות
מחיר:  190 שח

עיסוי שבדי בארבע ידיים

פינוק אולטימטיבי בספא כמתנה לעצמכם ולאלו החשובים לכם במיוחד.
חוויה נהדרת, המבוצעת עי שני מטפלים בו זמנית!
טכניקת העיסוי המופעלת בארבע ידיים בו זמנית, מקנה זרימת אנרגיה מדהימה, הממריצה את מחזור הדם ותורמת לתחושת ריחוף עילאית.
מחיר: 480₪ (45דקות)

עיסוי במגבות חמות

עיסוי בעזרת אבנים חמות ושמן חם, המתבצע לאורך כל הגוף. חום האבנים מזרז את קצב זרימת הדם לשרירים ובכך ממריץ תגובות פיזיולוגיות המעודדות ריפוי והרפיה. כשחום האבנים חודר את שכבות השרירים התפוסים משתחררים מגוף המטופל רעלים ואנרגיות שליליות. השילוב של אבנים חמות ושמן משרה תחושת בטחון, שלווה פנימית ואיזון בין הגוף לנפש.
משך הטיפול: 75 דקות
המחיר: 390 ₪

רפלקסולוגיה

שיטה זו עתיקה מאוד ונעשית על ידי לחיצות בכפות הרגליים. את השיטה חידש אינגהם שגם נתן לה את שמה.  ראשית המטפל  יאבחן  אתכם ואז יתחיל בטיפול. בכף הרגל 4 אזורים: האצבעות: שמשקפות את הצוואר והראש, כריות כף הרגל: משקפות את החזה והכתפיים, קשת כף הרגל משקפת את האגן הבטן והירכיים, העקב: משקף את אברי המין והרגליים. הטיפול נעשה בלחיצות ומשפר את אספקת הדם לאזורים השונים, מרגיע ומפיג מתחים, עוזר בבעיות עיכול, כאבי גב, מיגרנות, בעיות בכלי דם, סינוסים , מאזן הורמונאלי, מחזק את מערכת הטיפול הטבעית של הגוף. 
משך הטיפול:  45 דקות.
מחיר: 240 שח בלבד
(כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי צריך לקחת לפחות 5 טיפולים אחת לשבועיים)

עיסוי כפות רגליים בשמן חם

טיפול ספא להשלמת החוויה.טיפול ספא מפנק במיוחד, לטיפול בכפות הרגליים, העובדות קשה. השמן החם, בשילוב המגע, יפרקו כל חסימה אפשרית ברגליים שלכם.  
מחיר: 150 ₪ (25 דקות)

עיסוי להריון

טיפול ספא מעולה לשמירה על הגוף ומניעת בעיות שכיחות בזמן ההיריון. הריון הוא התחלה של דרך מופלאה וחדשה, אך פעמים רבות הוא מביא עמו בעיות חדשות עבורנו, כנשים. השינויים הפיזיים והמנטאליים העוברים על אישה בזמן ההיריון הם גדולים ומשמעותיים וזהו הזמן החשוב מכל, להגן על הגוף, לתחזק אותו ולמנוע בעיות צפויות.
עיסוי ההיריון משלב מגע לשחרור מתחים וכובד, מקל על כאבי גב תחתון, משחרר התכווצויות ברגליים ומגביר את מחזור הדם, למניעת בצקות. הטיפול נעשה בתנוחות מיוחדות המותאמות להריון ונעשה באמצעות שמנים מיוחדים המומלצים להזנת העור ומניעת סימני מתיחה.
עיסוי ההריון מותר לנשים מחודש רביעי ואילך בלבד.אנו ממליצים לך בחום, לעשות טיפול בזמן ההריון, אחת לחודש, לפחות.
נשמח ללוות אותך עד הלידה! 
מחיר240₪ (45 דקות)
 • IMG-20140921-WA0046

  IMG-20140921-WA0046

 • IMG-20141124-WA0000

  IMG-20141124-WA0000

 • IMG-20141124-WA0001

  IMG-20141124-WA0001

 • IMG-20141124-WA0002

  IMG-20141124-WA0002

 • IMG-20141124-WA0003

  IMG-20141124-WA0003

 • IMG-20141124-WA0004

  IMG-20141124-WA0004

 • IMG-20141124-WA0006

  IMG-20141124-WA0006